Kolajen

Toplam vücut proteinin %25’i ve vücut ağırlığının ise %5’i kolajendir. En ağır organımız olan cilt, toplam ağırlığımızın %15’ini ve daha fazlasını oluşturur. Derimizin yaklaşık %75’i kolajenden oluşmuştur.

KOLAJENİN FAYDALARI NELERDİR?
Vücut elastikiyetini artırır.
Vücudun nem dengesini sağlar.
Kırışıklıkları azaltır, kırışık oluşumunu engeller.
Selülitleri azaltmakta etkilidir.
Tırnakları güçlendirir, kırılmalarını engeller.
Saçları güçlendirir.
Kemik, kıkırdak ve tendonları güçlendirir.
Damar ve kasların elastikiyeti artırır.
Bağırsakları yeniden inşa eder.
Hücrelerin enerji üretimini artırır.
Yaraların çabuk iyileşmesini sağlar.
KOLAJEN TAKVİYESİ NEDEN GEREKLİ, VÜCUT KOLAJENİ KENDİ ÜRETMİYOR MU?
Özellikle 25 yaşından sonra vücutta kolajen üretimi azalır. Sonuç olarak azalan kolajen nedeniyle cildimizde kırışıklıklar, nem kaybı meydana gelmeye başlar. Üründeki kolajen miktarı ne olmalıdır? İdeal doz 7,5 g(7500 mg)

TOZ, TABLET, KAPSÜL, SIVI HANGİSİ?
Burada şampiyon: toz ürünler, özellikle saf kolajen. Hap ve kapsüllerde çok düşük miktarlarda kolajen var, emilimleri de çok düşük sindirim esnasında kayba uğruyorlar. Sıvı veya toz ürünlere yönelin. Sıvılarda genelde koruyucu ve şeker olduğu için tercih edilmemektedir. Ürünümüzün Artıları 90 günlük bu ürün her serviste 7,5 gr sığır kolajeni içeriyor. Hiyaluronik asit, selenyum, çinko, biotin, vitamin c, bakır ve b vitaminleri ile desteklenmiş böğürtlen aroması ile toz form ve pratik kullanımda.

975 TL

Yorumlar (1)

Ürün mükemmel dinç oluyorsunuz gün içerisinde. Saçlarım gürleşti, cildim parladı, çok çok memnun kaldım artık vazgeçilmezim. Kesinlikle denemenizi tavsiye ederim. Sabah içerseniz gerçekten tokluk hissi veriyor ve hiç bir şey yiyemiyorsunuz❤️🌹🌼 günlüğe 5,5 liraya gelio bence o kadar pahalı da değil💞 teşekkürler

bir yorum bırakın