eklem masaj jeli

Eklemlerimizde bulunan yıkımı, ağrıları hafifleten masaj jeli.

*Eklem sağlığını korunmasını destekler.
*Hassasiyeti azaltır.
*Kıkırdak ve yaraların iyileşmesine katkı sağlar.
*Cilt problemlerinin iyileşmesinde önemli bir yardımcı rol oynar. (Yara, yanık, sivilce, egzema, sedef, vs.)
*Antioksidan özelliği sayesinde ağır metalleri vücuttan uzaklaştırmaya destek sağlar.
*Kas gelişimine destek olur.
*Ödem karşıtıdır.
*Bağları korur.
*Deri bağışıklığını yükseltir.

405 TL

Yorumlar (11)

annem için aldım kullanmaya başladı faydası var çünkü iki gündür dizim ağrıyor demedi şükür teşekkür ederim

ürün çok iyi ve ağrıyı kesiyor bacak ağrımiz için almıştik etkisi güzel

Sinem Sibel karaca

özellikle sırt ağrılarım için aldım masa başı oturmaktan belim çok ağriyor hemen suruyorum 5 dk icersinde ağrimı hafifliyor

2 senedir omzumda bir ağrı vardı, kas yırtılmasından şüpheleniyordum, ne yaptıysam, ne kullandıysam iyi gelmemişti. Sadece 5 gün düzenli kullandım hatta günde 3 defa ve sonuç çok güzel. Belki de %80 hafifledi ağrım. Herkese tavsiye ederim.

Annem için aldım bacakları hep ödem toplamıştı sadece iki günde ödemler kayboldu çok hızlı etki eden bir ürün Hanzena ailesine teşekkürler 👋🏻

Yırtık kol kasımı onardığını ve hareket kıstımı ortadan kaldırdığını gördüm. İçindeki maddelerden bahsedince doktorum bu kreme hayran kaldı ve görmek istedi. Çok teşekkür ediyorum.

Bu krem sayesinde artık çocuğuma antibiyotik kullanmıyorum. Zamanın en iyi kremi olduğunu düşünüyorum. Bir çok kişiye tavsiyede bulundum. Her alan bir kaç tane daha sipraiş verdi.

Sadece eklem ağrıları için değil kireçlenme romatizma için de birebir, açık yaralar da bile etkili sürekli bulunması gereken bir başucu kremi…

Bel fıtığım vardı ve gündelik hayatıma etki ediyordu, araba bile süremiyordum, düzenli olarak yaklaşık 15 gün kullandım ve şu an epey rahatladı. Ağrım azalıyor içinde ağrı kesici yok diyorlar ama ağrımı epey azalttı.

Babaannem geceleri eklem ağrısından uyuyamayan bi insandı 1 haftadır çok rahat bir şekilde uyuduğunu söylüyor muazzam bir ürün teşekkürler Hanzena.

Diz ağrımdan kurtuldum. Rahat uyku çekmek paha biçilemez bir şey. Teşekkürler Hanzena

bir yorum bırakın